Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Laguna cena po dogovor

0 EUR

Shitet nga: Maja 23 Maj 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Laguna
Поседува:
Привилег опрема
Клима
Старт/стоп палење
Два клуча
И мн.друга опрема


Регистрирана до март 2021год.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione