Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Laguna 19 dci

2 300 EUR

Shitet nga: Dejan 23 Maj 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Renault
Modeli
Laguna
Продавам Рено Лагуна во одлична состојба цо фул опрема. Регистрирана до Април 2019 со зелен картон. Без замени.
Në fillim