Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Laguna 1.9 dci

Shitet nga: Zlatko 22 Tet 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Renault
Modeli
Laguna
Od oprema poseduva; kozha so prevrtena kozha, klimatronik, parking senzor, senzor za gumi i dr.
Povekje informacii na tel.
Në fillim