Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renaut Laguna 2.2DCI

2 200 EUR

Shitet nga: Muhamed 01 Sht 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Laguna
Se Prodava Renaut 2.2DCI vo odlicna sostojba so full oprema klimatronik ellektronik registriran cela godina so zelen karton automatik za poveke info :
078535057 ili 078203477
Muhamed
078203477
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione