Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Master 2.5 dci

0 EUR

Shitet nga: Звонко 24 Mar 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Berovë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Master
Kombeto e vo odlicna sostojba registrirano do dekemvri 2018 god. Cena po dogovor.
Звонко
075699879
Leaflet
Në fillim