Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane coach

1 000 EUR

Shitet nga: marjan 07 Maj 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
se prodava renault megane coach vo ispravna sostojba registrirana do 09.20.2020 info na mob 078369829 marjan gevgelija
Leaflet
Në fillim