Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane

2 650 EUR

Shitet nga: oliver 18 Mar 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
reno megan 2005 god.vo odlicna sostojba reg.do fevruari 2019 god.
ful oprema
cena 2650 evra fiksno
tel:078 895 501
oliver
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione