Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RENAULT MEGANE 1.9 TDI 101KS -01

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTO DRUM 27 Nën 13:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
OPREMA:
*KLIMA
*ELEKTRIKA NA STAKLA
*ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
*ALUMINIUMSKI BANDAZI
******************************************************************
*ABS
*ESP
*AIRBAG
*HALOGENKI
*ASP
*ALARM
*CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
******************************************************************
*SERVO UPRAVUVANJE
*BORD KOMPJUTER
*EURO 3
******************************************************************************************************************************************************************************************
-BEZ NITU EDNA MANA ---- KOLATA E KAKO NOVA!
-ENTERIER KAKO OD SALON, KAROSERISKI BEZ UDARI
**************************************************************
PLATENA CARINA
DOZVOLENO TEST VOZENJE VO SEKOE VREME !!!
**************************************************************
POVELETE VO AVTOPLAC AVTODRUM !!!
-PLACOT SE NAOGJA VO PREDGRADIETO NA KRIVA PALANKA 8KM PRED GRADOT VO s.MOZDIVNJAK !!!
AVTO DRUM
Продажба на половни автомобили по најдобри цени.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Крива Паланка Tregoje në hartë
078 375 410, 070 236 448
Leaflet
Në fillim