Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane -05

4 500 EUR

Shitet nga: cvetko 06 Mar 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
kolata e vo odlicna sostojba ima pominati 60000km,kupena e vo makedonija ne e uvezena,napraven e servis,novi gumi registrirano do juni 2015 godina.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione