Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane Cabrio Karman(Kabrio+Panorama)

4 600 EUR

Shitet nga: Damjan 04 Tet 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Карман најфул опрема што постои за овој модел!
2.0 136 ks Бензин/Плин (Најдобриот Атмосферски мотор)
Најнов Атестиран дизна плински уред внесен во сообраќајна со Атест. Боцата е 60 литри поставена во резервно тркало. Полнење на плин кај капаче на резервоар. Плинот е сеуште под гаранција! 300 денари на 100 km.
Регистрирана до 08.02.2021
Климатроник
ASP
ABS
Електрика на сите 4 стакла
Тврд кров( Hard Top )
Нов акомулатор под гаранција
Електрика на ретровизори
Bord компјутер
Панорама кров со завеса за сонце.
Сензори за дожд
Магленки
Лед позиција
Подесување на волан
Подесување на седишта
Грејачи на задно стакло
Старт- Стоп систем (палење-гасење) со картичка.
Црвена кожа
Беспрекорен електричен кров безшумен кој се отвора и затвора за 10 секунди.
Голем багажен простор
17 ки алуминиумски бандажи без грепка
4 нови гуми
Кожен волан
Кожен менувач ( 6 брзини + рикверц )
Озвучување Карман
Bluetooth
Android 7 inchi систем на допир со GPS
и навигација+слот за мемориска картичка
На колата е направен голем сервис ( сервисна книшка со фактури и фискални во прилог во вредност од 500+ EU) во овластен центар и тоа:ребраст каиш,водна пумпа,ролери,ПК каиш,масло и сите филтри,комплетно цела предница, фреон на климата која перфектно лади и антифриз итн.
Колата е во апсолутно екстра состојба на неа нема нешто што не работи и немате 5 денари влог.
Градска потрошувачка 11/12 литри плин на 100 km, а на отворено 9 литри плин на 100 km.
Полирана е со нано керамичка заштита и е безконтактно перена откако ја поседувам.
Ве молам без замени за тенџерина, лајци, ниви, пиперки, домати, трактори, пчели, цименто, греди итн
Само за вистински ценители.

Kontakt isklucivo na viber 076 312 442
076 312 442
076 312 442
Ili dzvonete na 071855100
071855100
071855100
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione