Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane 1.9 dci 131kc

3 800 EUR

Shitet nga: Nikola 08 Jan 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Renault Megane 1.9dci
131kc
6 brzini
na blutot
zimni gumi
registirana do 12.2018
redizajn
turbo na gas
132 666 km
provereno vo renault skopje
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione