Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane -11

8 300 EUR

9 500 EUR

Shitet nga: Vlatko Despodovski 11 Sht 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Expression 1,5 dCi 85 просечна потрошувачка 4,5 l/100 km со автоматски клима уред, ABS+BAS+EBV, воздушни перничиња за возачот и совозачот, Странични воздушни перничиња напред со странични воздуши завеси, Електрични стакла, Патен компјутер, Централно заклучување со Renault card, прогресивен серво управувач подесив по височина и длабочина, Радио CD Mp3 4x15 W со команди на управувачот, средишен потпирач за раце напред, Електрични подесиви ретровизори во боја наа каросерија, возачко седиште подесиво по височина, Светла со продолжена работа (folow me home) сензор за дожд, светла за магла, индикатор за надворешна температура + пакет Look (Алуминиумски фелни 17'' + дополнително затемнети задни стакла) + 4 зимски гуми со челични фелни.
Прв сопственик купена и сервисирана во AutomotiveGroup
Vlatko Despodovski
070 31 65 67
Leaflet
Në fillim