Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane 1.9 dci 120 ks -03

3 200 EUR

Shitet nga: reno 11 Dhj 00:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Reno Megan 1.9 Dci 120ks 2003 god. so full oprema, klimatronik fabricni ksenon svetla elektrika na site prozori i mnogu drugi . voziloto e registrirano so zelen karton do 6 mesec 2016 god.
Leaflet
Në fillim