Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane

0 EUR

Shitet nga: Bujar 25 Nën 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Се продава Рено Мегане 1998 година дизел, регистрирана до 04-2019 година, со зелен картон.
Контакт 071-684-964
Може и замена за помала!
Shitet Renault Megane, vitit 1998 dizell e regjistruar deri me 04/2019 me karton të gjelbërt.
Kontakt 071-684-964
Bujar
 
071/684-964
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione