Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane 1.5 dci moze zamena

Shitet nga: Anik 29 Gush 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Reno megan 1.5 dci gt so full oprema so dvd .kamera pozadi ekran na tach zatemneti atestirani stakla elek.stakla kolava e vo top sostojba vredi da se vidi reg.7/2018 info na 078212312

Moze zamena so moja ili vasha doplata
Leaflet
Në fillim