Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane 1.5 dci

8 100 EUR

Shitet nga: zivko 10 Pri 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Prodavam Renault Megane 1.5 dci so 90 hp
vo odlicna sostojba visoko nivo na oprema so navigacija kamera pozadi.zatemneti stakla vredi da se vidi
moze zamena
Leaflet
Në fillim