Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane 1.4 TCE

5 500 EUR

Shitet nga: Spase Stojanovski 19 Pri 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Prodavam Renaul Megane 1.4TCe ne uvezuvan kupen od Makedonija proizveden 2010 godina vtor sopstvenik so 134000 km.

benzin/plin
dvozonska klima
komandi na volan
senzori za dozd
full elektrika na site stakla + retrovizori so greaci
16 inci fabricki bandazi
Spase Stojanovski
070386798
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione