Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane Cabrio 2006

3 200 EUR

Shitet nga: Matej Mishevski 10 Maj 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Се продава Renault Megane karmann пакет 2006г , со 183 000 km поминати. Бандажи 17 со зимски гуми но имам и 2 летни предни гуми. Мотор 1.9 дизел. Потрошувачка одприлика 5-7 l/100km. Ксенон светла, елктрични стакла, клима уред. За повеќе инфо јавете ми се.
Matej Mishevski
078 217 161
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione