Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane 1.5 DCI sedan 86 KS

3 200 EUR

Shitet nga: Зоран И 24 Shk 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Прв сопственик на Renault Megane Sedane 1,5 DCI, одржуван и сервисиран навремено, 185.000 км, во одлична состојба, минимална потрошувачка од 5 л/100 км, регистриран до 11.2020 година.
Зоран И
070398450
Leaflet
Në fillim