Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane 1.6 16v

2 800 EUR

Shitet nga: Nikola 21 Nën 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
078337517
Leaflet
Në fillim