Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ZIMSKI GUMI POVEKE MODELI 195/65/15 205/60/16 4X4

300 EUR

Shitet nga: ZIMSKI GUMI I BANDAZI 14 Dhj 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
ZIMSKI GUMI POVEKE MODELI 195/65/15 205/60/16 225/50/17 4X4 225/60/18
MISHELIN
195 65 R15 300 EVRA
205 60 R16 300 EVRA
225 50 R17 400 EVRA
225 60 R18 400 EVRA
BANDAZITE POSEBNO SE PRODAVAAT

ALUMISKI BANDAZI
15


TOYOTA YARIS AURIS COROLLA MAZDA 2 3 6 HONDA CIVIC ACCORD CRV SUZUKI SWIFT SX4 SUBARU FIAT PUNTO BRAVO DOBLO CITROEN C3 C4 C5 BERLINGO PEUGEOT 207 208 307 308 PARTNER OPEL CORSA VEKTRE INSIGNIA ANTARA FORD FIESTA FOCUS MONDEO TRANSIT VOLVO ALFA ROMEO LEXUS AUDI A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 Q3 Q5 Q7 SKODA FABIA RAPID OCTAVIA MITSUBISHI KIA HYUNDAI CEED TUKSON SANTA FE SPORTAGE NISSAN DACIA DUSTER
ZIMSKI GUMI I BANDAZI
075432400
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione