Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane 1.5 dci -06 klimatronik Extra

Shitet nga: Stole 12 Qer 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
Renault-Megane 1.5 dci 2006 god.
Full oprema
2 kartici
Novi gumi
Servisna kniga
Plateni se site davacki,ostanuva samo registracija!!!!!
Leaflet
Në fillim