Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane cupe 2.0 108kw 16v -95

3 500 EUR

Shitet nga: sulo 17 Jan 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
full oprema abs,klima,elk.podi.na staklla,aluminski bandashi,bort kompjuter.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione