Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Megane dizel -02

2 400 EUR

Shitet nga: borce cikalov 01 Sht 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
Megane
reno megan 2002 god dizel .1.5cdi ,klima,el.proz.bord .kom. obd2 diagnostika.....ili menuvam za vozilo do 1000e so vasha doplata .....bore 079224133
borce cikalov
079224133
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione