Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Modus 1.4i 16v full

2 950 EUR

Shitet nga: Modus 18 Nën 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
Modus
Kolata e nov uvoz plateno se do registracija.Poseduva full oprema.Kolata e vo odlicna sostojba mnogu socuvana karoseriski prva farba,ima 134000km.tehnicki ispravna pali vozi.Cena po dog.tel 078454551 Bojan.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione