Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault R 19 plin a-test

0 MKD

Shitet nga: bojan 16 Pri 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Brod
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
R 19
Plin atest airbag centralno reg cela god gumi novi stegnata kamen
za povejke info javetese
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione