Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Safrane

1 500 EUR

2 000 EUR

Shitet nga: Goran 29 Korr 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Safrane
Reno Safrane 2.2 TD
Godina na proizvotstvo 1998 prva registracija 2000
kolata e so Full oprema
Dvozonska klima - klimatronik so elektronsko podesuvanje
elektika na prozorci
kozni sedista
kenwood CD MP3 radio so kontroli na volan
aluminiumski bandasi orginal Reno
registrirana do 02.02.2018god
Napraven servis kaisi zategaci maslo filtri
Leaflet
Në fillim