Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Scenic 2.2 dizel -02

2 500 EUR

Shitet nga: Lazar 28 Nën 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Kolata e vo odlicns sostojba
Leaflet
Në fillim