Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Scenic 1.9 disel -01

1 800 EUR

Shitet nga: Mustafa 08 Mar 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Prodavam Renault Scenic 1.9 disel ful oprema so klima navigacija novi gumi nova turbina servisna kniska
Mustafa
070634149
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione