Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Scenic 1.9dci -05

3 790 EUR

Shitet nga: Goce 24 Dhj 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Voziloto e uvezeno od Svajcarija vo perfektna sostojba so servisna kniska
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione