Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Scenic

0 MKD

Shitet nga: Roberto 21 Maj 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Resnjë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Renault Scenic 1.9dci 2006 godina vo super sostojba.za poveke info na 38972231609
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione