Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PREMNOGU SOCUVANO RENO SCENIC

4 100 EUR

Shitet nga: Dario 04 Shk 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Reno SCENIC KLIMATRONIC so full oprema,registrirano uste 11 meseci
CENA 4100 EU
Dario
078407927


Skype:
/

WhatsApp:
/
Leaflet
Në fillim