Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RENAULT SCENIC 1.9DCI 131KS

3 500 EUR

Shitet nga: aleksandar 23 Maj 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Registrirana do 11 mesec napraven servis ulje filtri...
Moze zamena
aleksandar
078225436
Në fillim