Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Scenic 1.9dci 131ks -06

0 EUR

Shitet nga: Zuki 07 Mar 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kaftë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Renault Scenic 2006 godina uvezena od svajcaria
Pominati : okolu 180 iljadi km so servisna kniska
1.9 dizel motor
131 ps
6 brzini
-KLIMATRONIK
-BORD COMPUTER
-START&STOP OPCIA
-ELEKTRICNI STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-CD CHARGER SO 6 DISC
-VOLAN SO DUGMI
-ABS
-AIRBAG
-ZAVESI
-CENTRALNA BRAVA SO DALINSKI
-2 ORIGINALNI KODIRANI KLUCA
-SERVISNA KNISHKA
REGISTRIRAN DO 11 MESECI 2016
Mozna e i zamena prednost vw, audi, mercedes, bmw ..
VIBER/WHATSAPP/JAVI SE (070 52 33 33)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione