Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Senic -03

2 200 EUR

Shitet nga: Dimce 20 Qer 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
Se prodava Reno scenic 2003 so pominati realni 274000 km. Voziloto e kupeno vo mk I redovno servisirano, motorot raboti mn dobro nema skrieni Mani. Voziloto ne e udirano nitu farbano sto se gleda I na slikite, osven grebnatina na levoto krilo. Cena po dog.
Leaflet
Në fillim