Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RENAULT SCENIC -01

4 300 EUR

Shitet nga: ITNO, ITNO, ITNO^ RENAULT^ 09 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Renault
Modeli
Scenic
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA, SERVISIRANA, REGISTRACIJA CELA GODINA, JEEP 4x4, FULL OPREMA, NOVI GUMI, KLIMA, MOZE I ZAMENA SO POMALA KOLA SO VASA DOPLATA.
ITNO, ITNO, ITNO^ RENAULT^
075226551 , 071298713
Leaflet
Në fillim