Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RENAULT TWINGO 1.2 43KW KLIMA UVEZENO SVAJCARIA

Shpallja e kompanisë Shitet nga: SWISS AUTO 11 Shk 20:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Twingo
RENAULT TWINGO 1.2 BENZIN
UVEZENO OD SVAJCARIA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA
PROIZVODENA 10.12.2010 GOD
KILOMETRI 132.000 KM SERVISEN HISTORIAT
MOTOR 1.2 BENZIN 43 KW - 69 KS
5 STEPEN MANUELEN MENUVAC
OD OPREMA IMA
KLIMA
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
SENZOR ZA DOZD
VOZILOTO E EKSTRA SOCUVANO SO IDEALEN MOTOR, BEZ NIKAKVI ZABELESKI !!
2 ORIGINALNI KLUCA
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBA

SWISS AUTO
Swiss auto- avtoplac za avtomobili
Visit our store page
GOSTIVAR Show on the map
+38978377770
Leaflet
Në fillim