Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Twing 1.2 -11 Redizajn full oprema ch ch

Shitet nga: twingo 19 Qer 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Renault
Modeli
Twingo
Renault Twing 1.2 2011 Redizajn so full oprema uvezeno od ch 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 90.000 km so servisna kniska proverka kaj sakate sega napraven servis novi gumi ekstra cena za kessss Tel 070233978
Leaflet
Në fillim