Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Twingo -10

3 000 EUR

3 500 EUR

Shitet nga: Ivana 26 Maj 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Twingo
Се продава Renault Twingo 1.2

Извозени километри:143.000 km
Прв газда со сите документи од кога е купена во Република Германија и возена таму
па се до денеска.
Сервисна книшка во прилог.
Нови гуми.
Платено се до регистрација на македонски таблички.
Достапни два клучеви.
Grune plakette 4.
Потрошувачка на гориво бензин:
- отворен пат 4.6l/100km
- градско возење 6.2 l/100km
- комбинирано возење 5.5 l/100km


Цена : 3.000 Euro
Цената е намалена!
Контакт телефон + 389 76 970 057
Ivana
Në fillim