Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renault Twingo -97

1 250 EUR

Shitet nga: Dejan 08 Gush 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Renault
Modeli
Twingo
1250 evra
Cenata ne e fiksna
Leaflet
Në fillim