Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

RENAULT VEL SATIS 2.2 DCI SOCUVAN ITNO

2 700 EUR

Shitet nga: BETIM 18 Pri 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Renault
PRODAVAM RENO VEL SATIS 2.2 DCI REGISITRIRAN SO ZELEN KARTON SO FULL OPREMA ITNO I EFTINO 2.700 EVR TEL INF
070 880 436
Leaflet
Në fillim