Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rover 100 -96

800 EUR

Shitet nga: metali 04 Shk 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Rover
Modeli
100
Rover 1996
Leaflet
Në fillim