Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rover 216 gsi mozna zamena

0 EUR

Shitet nga: Boban Nikolovski 09 Pri 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Rover
Modeli
216
Rover 216 gsi od 92g soliden.
Moze zamena so moja doplata!
Boban Nikolovski
070 344 611
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione