Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Rover 216 -97

0 MKD

Shitet nga: ivica 13 Shk 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Rover
Modeli
216
Kolata e pali vozi klima koza ful oprema za 2 novi gumi
za poveke informacii na 077980138
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione