Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SAAB 1.9

5 900 EUR

Shitet nga: Arben 22 Tet 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Saab
Modeli
9-3
Prodavam SAAB 1.9 diesel 2005 g donesena od Svajcarija moze i zamena so pomala kola so vasa doplata.
Leaflet
Në fillim