Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Alhambra 1.9 TDI 131 PS -04

Shitet nga: Erdoan 07 Gush 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Alhambra
Prozorci zatemneti Elektonski otvranje zatvoranje ,Celosen Servis e Napraven.Sedisata koza ,7 sedista Greaci na sedista,131 PS
Leaflet
Në fillim