Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Altea 2.0TDI DSG -05 Germanska Navigacija

4 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: JOKER KOMPANI 27 Shk 21:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
JOKER KOMPANI
Mercedes-Benz E-320 CDI Germanski 6 400 ЕУР
Toyota Corolla Verso 7sedista 6 100 ЕУР
Opel Astra 1.9 CDTI 150p.s Germanska 3 600 ЕУР
Mercedes-Benz C-200 CDI navigacija 5 600 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
Voziloto e uvezeno od Germanija,plateni se site davacki do registracija.Vo perfektna sostojba(kako nova).Ful oprema,navigacija...So originalna kolometraza od 165000 km. site servisi napraveni vo Seat Germanija.
Info: 070/218-038
JOKER KOMPANI
Prodazba na polovni motorni i tovarni vozila,isklucivo od uvoz.(Germanija,Shvajcarija i Italija)
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Marsal Tito bb Tregoje në hartë
070218038
JOKER KOMPANI
070218038
Leaflet
JOKER KOMPANI
Mercedes-Benz E-320 CDI Germanski 6 400 ЕУР
Opel Astra 1.9 CDTI 150p.s Germanska 3 600 ЕУР
Toyota Corolla Verso 7sedista 6 100 ЕУР
BMW X3 2.0 D  Uvoz od Holandija 8 450 ЕУР
Në fillim