Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Altea - 2006 1.9 tdi

4 900 EUR

Shitet nga: Fatmir 14 Shk 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
Prodavam Seat Altea 1.9 TDI napraven celosen servis ,poseduva servisna kniska kolata e vo besprekorna sostojba vredi da se vidi i proba,registriran do Avgust 2018 godina, bez zameni za podetalno na brojov
071329634!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione