Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Altea 1.4 16v so plinski ured -09

7 800 EUR

Shitet nga: Dimitar 10 Shk 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
Prodavam Seat Altea 2009god ,so vgraden atestiran plin vo Plimont so pominati 85.000km,i napraven golem servis so site kajsi. So FULL OPREMA REBAL MAX:
-aluminiumski badazi
-bord kompjuter
-klima dvozonska (klimatronik)
-rikverc parking senzor
-elektrika na site 4 prozori
-komandi na volan za radio CD
INFORMACII NA TELEFON 078 378-519
Leaflet
Në fillim