Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Altea 1.9 tdi 77 kw exstra sportline-06

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: avtoelegance-sasho 18 Nën 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Seat
Modeli
Altea
kolata e zemena od prv gazda prva farba tocna kilometraza so naj full oprema klimatronik bordkompiuter tempomat elektrika centralno servo abs dvd fabricki zatemneti stakla novi gumi itn...lok Madjari kaj kvantashki pazar se e plateno ostanuva da se registrira
avtoelegance-sasho
071260636
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione